דודי אור - דוד שמש חסכוני מנירוסטה - מערכות מים וקולטים לרבי קומות
במבנים רבי קומות בישראל כיום מתקינים מערכות מאולצות עם חוות קולטים משותפות ומכלי אגירה או דודים בטור בכל דירה או דוד שמש חשמלי בלבד. 

חברת דודי אור היא היחידה בישראל שמתקינה קולטי שמש לכל דירה גם במבנים רבי קומות!  לחברת דודי אור קו ייצור של קולטי שמש הניתנים לייצור בכל מידה וניתן להתקינם בכל זווית. גם אם מקום ההתקנה אינו חשוף לשמש כל היום לקולטים של דודי אור מספיקים מס' שעות בודדות של שמש כדי לחמם את המים בדוד השמש של הדירה, קולטי השמש בשיטת ואקום קולטים 95% לפחות מאנרגיית השמש ולא מאבדים אנרגיה כלל לסביבה. 

האפקטיביות הגבוהה של קולטי השמש בשיטת ואקום מאפשרת גם לחסוך בשטח הגג הנדרש לקולטים במידה ויש מערכת מים מרכזית וגם להתאים קולטים במגוון מיקומים בבניין על מנת להיות חלק עיצובי מחזות הבניין ובעצם ולקבל מערכת דוד שמש סולארית לכל דייר.

את הקולטים של חברת דודי אור ניתן להתקין כמעט בכל זווית אפשרית ובכל כיוון, בגלל הטכנולוגיה שממנה בנויים הקולטים העגולים בכל זוית נקבל אפקטיביות גבוהה מאור השמש.עם מערכת חימום סולארית מבית דודי אור עלויות החימום בדירה שלכם יכולות להיות מופחתות משמעותית מהעלות שלכם היום.
נשמח להגיע לפגישה ולהתאים מערכת חימום מים סולארית  לפי דרישתכם, התקשרו 4975*

מערכות מים וקולטים למבנים רבי קומות

 
FacebookGoogle+
מרכז שירות ומכירות ארצי:  4975*  |   דוא"ל: info@dudayor.co.il   |