דודי אור - דוד שמש חסכוני מנירוסטה - גלו מהם היתרונות של המערכת האקולוגית

המערכת האקולוגית מבית דודי אור

המערכת האקולוגית מבית דודי אור הינה המערכת היחידה שחוסכת עד 90% באנרגיה ללא כל שימוש בחומרי אנרגיה פוסילית מזהמת כדוגמת סולר או גז. המערכת עומדת בדרישות המחמירות של משרד הבריאות למיגור החיידק האלים ביותר במים - חיידק הלגיונלה, ועושה זאת באמצעות שמירה על טמפרטורת מים קבועה של 60 מעלות.

מערכת מים חכמה זו, המשלבת מערכת סולארית של קולטי שמש מיוחדים ("וואקום-טיוב"), משאבות חום ייחודיות, שני מיכלי אגירה ומחשב ניהול, נשלטת מרחוק באמצעות האינטרנט המאפשר בקרה מדויקת בזמן אמת לכל חלקי המערכת כולל חום המים וכמות המים בכל רגע.

כל מוסד הנעזר במערכת האקולוגית מגלה מיד לאחר התקנתה, כי החיסכון בחשמל הוא אדיר. כאשר מערכות מים אחרות מבטיחות חיסכון של עד 70% והלכה למעשה חוסכות בין 40% ל – 50%, המערכת האקולוגית של דודי אור לא רק מבטיחה אלא מקיימת חיסכון באנרגיה שנע בין 85% ל 95%.

החיסכון נוצר הודות לשימוש מבוקר ויעיל במשאבות חום מפוצלות שיש באפשרותן למזג אולמות במקביל לשמירה על מים חמים. כאשר המערכת פועלת בשילוב עם מיזוג אוויר, חיסכון האנרגיה ינסוק עד ל - 95%, ובמקרים מסוימים אף יותר, בהשוואה לפתרונות מזהמים כמו חימום מים בגז או באמצעות סולר ובכך לייצר התייעלות אנרגטית משמעותית.


חברת דודי אור מספקת את המערכת האקולוגית אך ורק למוסדות כגון מפעלים, בתי מלון, בתי חולים, בתי אבות, בסיסי צבא, קאנטרי קלאב ומקוואות, הצורכים מעל 10 קוב מים ביום.


התקנת מערכת אקולוגית מבית דודי אור כמוה כהצטרפות למשפחה ההולכת ומתרחבת של החוסכים באמצעות אנרגיה ירוקה
 
FacebookGoogle+
מרכז שירות ומכירות ארצי:  4975*  |   דוא"ל: info@dudayor.co.il   |